дизайнерський одяг
з користю для довкілля
і мистецтва

Одяг можна придбати в Instagram

Поліна Райко ніколи не навчалась малюванню:
уся її творчість йшла від серця і передавала настрій та стан душі,
що також називають наївним мистецтвом.

Колекція не претендує відтворити Поліну в тканині:
натомість, впізнавані образи з творчості художниці супроводять власників у буремні будні. Леопарди, риби та птахи зі стін її будинку готові розлітатись примарами по світу та розповідати історії кожному, хто готовий почути.
Про Поліну
Колекція була виставлена у Музеї Сучасного Мистецтва Херсону. Ось що про неї говорить Семен Храмцов, куратор проекту і виставки:

«Примари – це приклад концептуального дизайну, який переосмислює і модернізує культурний спадок Поліни Райко. Перевикористання одягу йде разом з реінкарнацією художниці. Фрески стають модою, статика стін – динамікою тіл, живопис – графікою, панно розпадається на образи, які стають відокремленими. Кольоровий райський світ Поліни трансформується в монохромну земну буденність Риженко».
Виставка
Вартість одягу варіюється від 500 грн за сумку до 5000 грн за пальто, тож усі бажаючі зможуть віднайти потрібне на свій смак та гаманець.

Усі речі виконані в єдиному екземплярі і абсолютно точно ніколи не повторяться, адже це – апсайкл-колекція, тобто така, що використовує одяг, який був вживаний. Ознайомитись з колекцію та придбати виріб на свій смак можна за посиланням.
Instagram
Важливо:

20% з прибутку будуть спрямовані на відновлення колодязю на території будиночку художниці, що незабаром перетвориться на музей-садибу.
Допомогти
Предыдущая
Следующая
Проиграть видео

ДЕФІЛЕ «ПРИМАРИ»

Співає Поліна Райко • Стиліст: Наталя Рижеко
Відео: Семен Храмцов • Музика: Антон Косєй

Примари дякують:
Риженко Наталя, Семен Храмцов, Ріна Храмцова, Юля Манукян, В'ячеслав Машницький, Ліза Вовченко, Антон Косєй, Ана Волгіна, Олександр Евстафьєв, Ukraїner, Світлана Сай, Капошилін Константин та всі хто нас підтримує

Колодязь

Колодязь біля будинку Поліни Райко дуже постарів. Треба оновити джерело...
Актуально

Інвентар

Збираємо кошти на покупку інструменту для догляду за городом і нового туалету
Зроблено

© Херсонський обласний благодiйний фонд імені Поліни Райко

Україна, 73000, Херсон, пр. Ушакова 51, кв. 8.

Тел .: +8 (0552) 220-391, +038 050 9216982

E-mail: slavamashnizkiy@gmail.com

ЄДРОУП 33277751

visa